Home
HALI YIKAMAYLA ALAKALI SIK SORULAN SORULAR

Her Leke Çıkartılabilir mi? % 100 Garanti verebilir misiniz?

Her lekeyi halının dokusuna ve rengine zarar vermeden çıkarabilmek dünyanın hiç bir yerinde mümkün değildir. Değerli müşterilerimize verdiğimiz halı yıkama garantisi halıya zarar vermeden çıkabilecek lekeler için geçerlidir. Evinizin süsü halınıza zarar getirmeden lekeyi çıkarmak için ne gerekiyorsa yapılacağına %100 garanti veriyoruz.

Neden Halımı Yıkatmalıyım?

Türkiye’de genelde bayanlar halılarını yılda 1 ve ya 2 kere yıkatırken bu sayı batı ülkelerinde 4’e çıkmaktadır. Bunun nedeni ise gözle göremediğimiz, sizin, çocuklarınızın daha doğrusu tüm sevdiklerinizin sağlığını tehdit eden mikroplar ve allerjen’e neden olan akarlar (maytlar) gibi mikro organizmalar ve bakterilerin bulunmasıdır. 1 gr halı tozunda yaklaşık 250.000 mikro organizma ve yüz milyona yakın mikrop bulunmaktadır. Bu seviyeyi minimuma indirmek ve sevdiklerimizin sağlığını korumak için ve tabii ki daha temiz halılara sahip olmak için halılarınızı mutlaka uzman halı yıkama fabrikalarımıza yıkatmalısınız.

Halımı Yıkattım Ama Lekeler Çıkmadı. Ne Yapmalıyım?

Halınızı temizlettiğiniz firmadan neden lekenin çıkartılamadığı hakkında bilgi aldıktan sonra gelecek cevap büyük olasılıkla lekeyi çıkarmak için kullanılması gereken kimyasalların halınıza zarar vereceği yönünde olacaktır. Bu noktada kararı siz vermelisiniz. Halınız leke ile kullanılmayacak durumda ise leke üzerinde uygulanacak kimyasal işlemin katlanabilir bir tahribat oluşturup oluşturmayacağına gerekli bilgileri halı yıkama firmasından aldıktan sonra karar vermelisiniz.

Daha Ucuza Halılarımı Nasıl Yıkatabilirim?

Aylarca süren görüşmelerimiz ve araştırmalarımız neticesinde anladık ki halı yıkama fiyatı ne kadar düşük olursa kalite de o oranla düşmektedir. Bu tabii ki daha pahalıya yıkayan daha iyi yıkar anlamına gelmez. Tam bu noktada bir denge vardır. Özellikle halı yıkama işi uzmanlık ve uğraş isteyen bir sektördür. Daha da önemlisi insan sağlığı söz konusudur. Çamurun ve pisliğin içerisinde işleyen oto yıkamalarda ya da m2’sini çok düşüğe yıkayan, standartlardan tamamen uzak merdiven altı, fırsatçı halı yıkamacılarda kesinlikle daha ucuza yıkatabilirsiniz.
KARAR SİZİN!!!

Halı Yıkama Fiyatı Halının Türüne Göre Değişir mi?

Halılar kendi içerisinde farklılıklar göstereceği için üzerinde uygulanacak teknik ve uğraş da farklılık gösterebilmektedir. Dolayısıyla örnek olarak bir ipek halının temizlenme fiyatı ile makine halısı arasında fiyat farkı oluşacaktır.

Halılar Evden Alıp Eve Teslim Ediliyor mu?

Nerede olursanız olun halılarınız ücretsiz olarak teslim alınır ve evinize teslim edilir.


 

Tasarım & Programlama |  Özkan AY