Home
HAKKIMIZDA

    

Halı Temizliği ve Bakımında  
               Tecrübenin,
                     Teknolojinin,

                            Kalitenin
adresi       SİLİVRİ ÖZKAN HALI YIKAMA FABRİKASI  2002 yılında Özkan Ticaret olarak kurulan iş yerimiz 2005 yılında Halı yıkama fabrikası olarak Silivri'de hizmete başlamıştır...2007 yılında çevre köy ve ilçelere hizmet vermeye başlayan firmamız İlkeli çalışma prensibi, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, işine duyduğu saygı ve hizmet verdiği insanlara karşı hep hissettiği sorumluluk bilinci sayesinde kısa sürede hak ettiği yere gelen firmamız özellikle halı yıkama alanında bir marka haline gelmeyi başarmıştır.

                        

Firmamız 2010 yılında mevcut teknolojisini yenileyerek  Halı Yıkama sektöründe Silivri'de bir marka olmuştur.Yenilenen Teknoloji ile  beraber evinizin tek bir halısı 4 makineden geçmektedir....

Tesisimize gelen halınız ilk önce pataklama makinemizden geçerek halı üzerindeki vücudunuzdan dökülen derilerin,tozların vs. tamamını emerek halınıza ayrı bir temizlik katar (BU MAKİNE SİLİVRİ'DE KİMSEDE YOKTUR!)... Halınız daha sonra otomatik yıkama ve fırçalama makinemize, oradan da sıkma makinemize alınarak yıkama işlemi tamamlanır. Yıkanan halılarınız 3-4 saat yellendirildikten sonra halınızın üzerinde bulunan kıl, tüy, iplik gibi cisimleri tarayarak ve vakumlayarak toplayan makinemizde işlem görür(BU MAKİNE SİLİVRİ'DE KİMSEDE YOKTUR!) daha sonrada halınız paketlenerek adresinize teslim edilir.

DAHA İYİSİNİ değil EN İYİSİNİ sunmak adına profesyonel hizmet anlayışı ile her geçen gün kendini yenilemeyi kendine felsefe edinen firmamız eğitimli ve deneyimli personeli ile haftanın 6 günü hizmet üretmenin mutluluğunu ve gururunu yaşamaktadır.


   Silivri Özkan Halı Yıkama olarak misyonumuz ; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

    Sizleri dürüst, güvenilir, tecrübeli, çalışkan kimliğinden ve güler yüzlü hizmetlerimizden yararlanmaya ve de bizi tanımaya davet ediyoruz.

Özkan AY - Silivri Özkan Halı Yıkama     

728 88 89 - 728 71 80      

     
 

Tasarım & Programlama |  Özkan AY